BEZPŁATNE SZKOLENIE PRZEZ INTERNET

Szczęście, spełnienie, stabilizacja finansowa

i więcej czasu na to, co kochasz w 3 miesiące.

Oto co bym zrobiła startując dzisiaj od zera.

Oto co otrzymasz podczas spotkania 25.09 o 20:00:

Konkretną i powtarzalną sekwencję 5 kroków, za pomocą której Kamila planuje i realizuje wyznaczone cele.

Poznasz inspirującą historię, dzięki której zrozumiesz co zrobić bez względu na miejsce i sytuację, w której się znajdujesz.

2 praktyczne przykłady zastosowania sprawdzonych metod, aby być bardziej szczęśliwa.

Każdy Uczestnik otrzyma specjalny prezent:

E-book

Jeżeli brakuje Ci pewności siebie

i asertywności:

ZAPISZ MNIE

Szczęście, spełnienie, stabilizacja finansowai więcej czasu na to, co kochasz w 3 miesiące.Oto co bym zrobiła startując dzisiaj od zera.

Warto zapisać się teraz i uczestniczyć na żywo, ponieważ po spotkaniu nie będzie udostępniane nagranie wideo oraz prezentacja.

Na jaki email przesłać dane dostępowe?

Zapisz się wpisując poniżej

swoje dane:

Administratorem Twoich danych osobowych jest RBC International Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Górnych Wałów 21/6 w Gliwicach 44-100 KRS: 0000637157. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia lub usługi, w celu realizacji obowiązków ustawowych ciążących na Administratorze, wynikających w szczególności z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości, w celach analitycznych i statystycznych, a także w celu ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi. W razie wyrażenia odpowiedniej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu komunikacji marketingowej e-mailem oraz SMS/MMS. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci praw znajduje się w naszej Polityce Prywatności.